مجتبی شفایی مقدم

نام : مجتبی

نام خانوادگی: شفائی مقدم

نام پدر : نوراله

سن : 39 سال

متولد :اصفهان

مدرک تحصیلی : لیسانس علوم تربیتی گرایش امور تربیتی

شغل : فرهنگی

سابقه تدریس موسیقی :20 سال

از سال 1367 با توجه به علاقه ی زیاد  مشغول به فراگیری رشته تمبک نزد استاد مرحوم رسول شفائی که خود از شاگردان استاد بهمن رجبی می بود شدم و در مدت 7 سال از محضر ایشان  استفاده نموده و در این مدت کتابهای استاد مرحوم حسین تهرانی ،استاد محمد اخوان واستاد بهمن رجبی را آموزش دیدم و در ادامه سبک استاد بهمن رجبی را به شاگردان خود تدریس می نمایم. در سال1375 با توجه به نظر و راهنمایی های استاد مرحوم امید علی نحوی در آموزشگاه موسیقی ایشان (رودکی ) مشغول به تدریس شدم و این همکاری تاکنون ادامه دارد . باتشکر

a2222.jpg

مهدی کارگر

مهدی کارگر (1364) نوازنده ویلن و کمانچه.آغاز فعالیت در کودکی و دبستان نزد استاد محمود فرقدانی و سپس در دوران راهنمایی و دبیرستان به صورت جدی تر نزد استاد همایون خرم.بعد از خدمت سربازی وارد دانشگاه شدم و در رشته ساز ایرانی کمانچه شروع به تحصیل کردم و از محضر استاد امین میرزائی – استاد سعید هنرمند  - استاد ترمه باف – استاد رزاقی استاد امینی و دکتر ساسان سپنتا و غیره بهره های فراوان بردم.

تجربیات تدریس از قبل از خدمت سربازی به مدت دو سال در موسسه نما کارنگ در تهران و بعد از خدمت در اصفهان حدود 5 سال در موسسه رودکی است.

untitled-1.jpg

عباس اسدی

عباس اسدی   متولد فروردین ماه 1348 اصفهان- لیسانس عمران

نوازنده و مدرس سنتور و موسیقی کودکان (اُرف)

آقای مهندس عباس اسدی از نوازندگان و مدرسان باتجربه ی ساز سنتور می باشد. وی فعالیت هنری خود را از سال 1362 بصورت تجربی آغاز کرد و تا سال 1367 بعد از اینکه در شهر یزد دانشجوی رشته عمران گردید با استاد دهقان که یکی از شاگردان برجسته ی مرحوم استاد پایور بود آشنا شد و بصورت کلاسیک و علمی نزد وی نوازندگی سنتور را شروع نمود و در سالهای بعد از محضر استاد مجید کیانی (69 تا 71) در تهران و همزمان با آن از اساتید سنتور در اصفهان کسب فیض نمود.

وی فراگیری موسیقی کودکان را نزد آقای ملکی در سال 1379 شروع کرد و بعد از آن نزدیک دو سال مدرس این رشته بود.او از سال 78 عضویت انجمن موسیقی اصفهان درآمد و در اکثر خانه فرهنگها و هنرکده های اصفهان همکاری نمود و با تشکیل گروه موسیقی وصال اصفهان در خانه جوان دهها کنسرت جهت ارگانهای مختلف اجرا نمود.ایشان عضو فعال محفل ادبی و هنری دلدادگان اصفهان بوده و نیز آهنگسازی گروههای تاتر هنری اصفهان را در سال 1379 تا 1381 بر عهده داشته است.مقام نخست مسابقات سرود و آهنگهای جانبازان انقلاب اسلامی در سال 1383 جزء کارنامه ی هنری وی می باشد.

هم اکنون مدرس سنتور هنرکده ی رودکی به مدیریت آقای نحوی بوده و این همکاری را از سال 81 تا کنون عهده دار می باشد و چندین هنرجو در حد ممتاز به جامعه ی هنری اصفهان معرفی نموده است.

1111111.jpg

سید ارش ذوالنوری

اینجانب سید ارش ذوالنوری متولد  1357  و  متاهل  از دوران کودکی نواختن ساز تنبور را نزد استادان بزرگی همچون اقایان  سید امرالله شاه ابراهیمی سید داراب ذوالنوری ،سید بهروز ذوالنوری و عبدالرضا رهنما و اساتید گرانقدر دیگر که سرور من می باشند  اغاز نمودم و از شیوه نوازندگی استادان  عالی  مقام  سید خلیل عالی نژاد و رامین کاکاوند درس گرفتم . در دوران نوجوانی ساز دف را با نوارهای اموزشی استاد عندلیبی فرا گرفتم و در خانقاه های کردستان شیوه های دیگر نوازندگی را از استادان بزرگ فرا گرفتم. در دوران تحصیل در مدرسه دائما در گروههای موسیقی مدرسه عضو بودم و مشق نواختن می کردم. نواختن نی را از پسر خاله ام که هنر جوی هنرستان موسیقی تهران بود اموختم. چند سال ازاوایل دهه 70 را شاگرد استاد خرسند پور- رئیس هنرستان موسیقی کرمانشاه- بودم و نواختن ساز سه تار را تجربه نمودم سال 1377 برای ادامه تحصیل به اصفهان امدم و همزمان با ادامه تحصیل به تدریس دف و تنبوروسه تار پرداختم ودر گروههای مختلفی ساز زدم  از جمله گروه مشتاق و گروه بزرگ دف نوازان اصفها ن به سرپرستی اقای رامتین رضایت و... افتخار عضویت را داشتم و اجرا های مختلفی درتهران و  شهرستانهای مختلف از جمله  اصفهان، مبارکه ، ارومیه و کرمانشاه و... داشتیم سال 1382 به کرمانشاه بازگشتم و و در کلاسهای اموزش ویولن استاد مراتی شرکت کردم و چندین سال افتخارشاگردی ایشان را که در سالهای متما دی رهبرارکستر رادیوتلوزیون و مدیر رادیو کرمانشاه  بودند  را  داشتم. در همان سالها درچند دوره کلاسهای اهنگ سازی که درکرمانشاه و تهران برگزار شد شرکت نمودم و همزمان  به تدریس موسیقی به صورت خصوصی و اموزشگاهی ادامه داده تا سالهای اخیر که در اصفهان ساکن شدم و به این حرفه مقدس ادامه می دهم. همچنین با نوازندگی تار و ویولا و تنبورک و فولوت و دیوان و کی برد اشنایی دارم لازم به ذکر است که تحصیلات دانشگاهی من مهندسی ای تی  و مهندسی مکانیک می باشد

1.jpg

شهاب زرین نقش

به نام خدا

شهاب زرین نقش  فارغ  التحصیل   رشته     ادبیات    زبان  انگلیسی  ،    به   سال    8/5/ 1360    در شهر        اصفهان     در   خانواده   ای     اهل   هنر      و     ورزش   دیده    به    جهان    گشود   .    پدرش    نقاش    و   مادرش   شاعر           می  باشد  .  در   سال   1374     مشغول   به   فراگیری    ساز   تار   زیر   نظر    استاد   مهدی   رستمانه    شد   .    در   سال    2005    میلادی   بر  ای کسب     تجارب    بیشتر     ،   تحقیق    و پژوهش    و   شناخت    بیشتر    موسیقیهای   شرقی   به  کشور   هندوستان     سفر   کرد ه   و با   موسیقی   مللهای   دیگر   آشنا  یی   پیدا   کرد   از   جمله  فعالیتهای    ایشان    1)   کنسرتهای    متعدد   در شهرهای   مختلف   ایران   و کشور   هندوستان     2)    شرکت   در   کنسرتهای   متعدد  داخلی    و   سرپرست    گروه    موسیقی    زنده    رود     3)     تنظیم      و آهنگسازی     کلیپ    های   متعدد   از  جمله  بچه  های   نقش  جهان   ،   شهید  ،   ز پا    افتاده     ،   سفر .       4 )  تنظیم   و آهنگسازی   موسیقی    تئاترهای   مختلف    از  جمله    ماکان   ،   شهید     5 )     تدریس     تار  و   سه تار     در   آموزشگاههای    مختلف     موسیقی    اصفهان    می   باشد .

 112.jpg

 

منصور اذربد

منصور آذربد نوازنده سنتور متولد 2/5/1331
تحصیلات فوق دیپلم شیمی
تکنسین شیمی در آزمایشگاه شیمی ذوب آهن اصفهان
دوران کودکی را در محل تولدم گذراندم و پس از اتمام دوره دبستان همراه با خانواده به شهر اصفهان امدیم وساکن اصفهان شدبم دوره دبیرستان را در اصفهان گذراندم .چون پدرم از صدای خوبی برخوردار بودمنهم صدای خوبی داشتم وهمیشه اوازهای ایرانی را گوش می دادم بطوریکه بعد از 2الی3 سال بدون اینکه کلاس رفته باشم دستگاه های موسیقی ایرانی را می شناختم وحتی بعضی از گوشه ها را میتوانستم اجرا کنم در دبیرستان گاهی اوقات برای همکلاسی ها آواز می خواندم و کی از دبیران که صدای مرا شنیده بود وخود در خانواده موسیقی بزرگ شده بود (آقای ایرج ساغری فرزند مرحوم استاد علی خان ساغری نوازنده تار و برادر سیروس ساغری نوازنده سنتور)خیلی مرا تشویق کردومرابه برادرشان اسیتاد سیروس ساغری معرفی کردند ومن چند جسله از محضرایشان استفاده کردم وکمی از ردیفهای اوازی را به من اموختند وایشان هم مرا به جهت تست صدا به مرحوم استاد جلال الدین تاج اصفهانی معرفی کردند ومن در تستی که برای رادیو اصفهان انجام میشد قبول شدم ولی ان زمان (سال 1359) که تازه دیپلم گرفته بودم مصادف شد با رفتن من به خدمت سربازی پس از خدمت سربازی دو مرتبه مشغول درس خواندن شدم وپس از اخذ فوق دیپلم شیمی وارد بازار کار گردیدم وپس از درس ازدواج نمودم (1358)ولی همیشه دنبال راهی بودم که دومرتبه بتوانم به دنیای موسیقی راهی پیدا کنم .پس از جهار سال در سال 1362 یکی از دوستانم به من گفت هنرستان موسیقی اصفهان بطور آزاد هنرجو می پذیرد .بلادرنگ به انجا رفتم وچون هنرستان موسیقی انزمان کلاس اواز نداشت در کلاس ستنور اقای نعیمی منش ثبت نام کردم وبه کلاس رفتم ومدت 5سال ردیفهای ائازی و کتابهای اساتید را فرا گرفتم پس از ان از سال 1368 پس از ازمون وتست توسط اساتید موسیقی اصفهان در هنرستان موسیقی مشغول تدرسی ساز سنتور شدم و اکنون هم ادامه دارد وهمچنین مدت ده سال که در حوزه هنر واندیشه اسلامی اصفهان مشغول تدریس ساز سنتور می باشم.
از محصر اساتیدی چون آقایان سعید نعیمی منش – مسعود رضایی نژاد – استاد سیروس ساغری استاد فرامرز پایور(بطور مستقیم و غیر مستقیم) واقای مسعود شناسا بهره مند بوده ام.
اجرا: مدت 5 سال جزو کانون هنری ذوب اهن بودم که برنامه های متعددی در شهرهای ایران اجرا کردیم غیر از این برنامه ها در سال 1368 در جنگ فجر که در سطح استان اصفهان اجرا شد مقام دوم را همراه گروه هنر ی ذوب اهن کسب کردیم و در سال 1372در برنامه اختتامیه اولین جشنواره ویدیوئی سوره در هتل عباسی اصفهان کنسرتی اجرا کردیم که اکثر هنرمندان ایران هم بودند.در سال 1373 در تهران برای شرکت ملی فولاد ایران بمدت 4 شب کنسرت اجرا کردیم. در هر کرمان مدت 5 شب برای شرکت زغال سنگ مرکزی اجرا کنسرت داشتیم در تهران در یال 1376 در اختتامیه بازیهای کاراته در حضور رئیس جمهور وقت در ورزشگاه 12 هزار نفری ازادی اجرای کنسرت داشتیم در سال 1370 در کنسرتی که برای کنفرانس ریاضی دانان کشور در سالن امفی تئاتر ذوب اهن با حضور ریاضی دانان کشورهای مختلف جهان انجام شد شرکت داشتم .در نشستهایی که بطور مرتب از طرف انجمن موسیقی اصفهان برگزار می شد شرکت داستم.
دریافت لوح سپاس از ذوب اهن اصفهان جهت اجرا کنسرت جنگ فجرلوح سپاس از فدراسیون کاراته کشورجهت اجرا برنامه در اختتامیه بازیهای کاراته لوح سپاس از مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی اصفهان لوح تقدیر از طرف مدیر عامل شرکت زغال سنگ ایران تقدیر نامه ار روابط عمومی ذوب اهن اصفهان در همین برنامه ها هم دریافت داشته ام.
azarbood

سایر اساتید مجموعه

سرکار خانم صالحی مدرس ارف وگیتار کودکان

سرکار خانم خورسندی مدرس پیانو وموسیقی کودکان

سرکار خان والیانی مدرس دف

 جناب اقای منوچهر نحوی مدرس پیانو .

 

آموزشگاه موسیقی رودکی

میدان انقلاب-جنب بانک تجارت و دفتر راه آهن-کوچه فرصت-ساختمان امین-طبقه اول(طبقه فوقانی پوشاک وحدت)

موبایل : 09131656535

تلفن : 32221927-031 ,  32227818-031  ,  32201895-031

کلیه روزهای هفته صبح و عصر

 

عضویت در سایت